Pan Acoustics

رسا پژواک آراد نماینده رسمی شرکت آلمانی Pan Acoustics  در ایران می باشد.

شرکت Pan Acoustics  از سال 2002 در حوزه توسعه و تولید سیستمهای پخش صدا و ارائه راهکارهای انتقال صدا به صورت دیجیتال فعالیت می کند.

فعالیت اصلی شرکت تولید صدای طبیعی و با کیفیت از طریق بلندگوهاست که در همین راستا توسعه و تولید کلیه محصولات در شهر ولفن باتل آلمان صورت می گیرد. این شرکت با ایده مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (CSR) شکل گرفته و بطور مداوم و پیوسته در امور فنی، نیروی انسانی و آموزشی سرمایه گذاری می کند.

شرکت Pan Acoustics بلندگوهای متنوعی در فرمت های Active و Passive می‌سازد. از این بلندگوها در برنامه ها و محیط های گوناگونی از جمله بدترین شرایط آب و هوایی (گرد و غبار و شوره) می توان استفاده نمود.

این شرکت مدعی است که محصولاتش از بهترین قطعات ساخته می شوند بطوریکه اگر محصول در بدترین شرایط آب و هوایی بکار گرفته شود بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد. البته نگاهی به نخستین مدل های تولیدی این شرکت گواهی بر این مدعاست که آنها بمدت بیش از 10 سال به شکلی مطمئن کار کرده اند. لذا می توان گفت آنها با استفاده مؤثر و بهینه از مواد اولیه با کیفیت ، کمک شایانی به کاهش مواد بازیافتنی کرده‌اند.

یکی از اهداف این شرکت توسعه ، تولید و توزیع نوآوری و ابداع راهکارهای صوتی برای انواع مختلفی از برنامه ها و محیط ها می باشد. در فرایند توسعه محصولات جدید ، این ایده که چه محصولاتی مفید خواهند بود و یا کجا می توان آنها را بکار برد حتماً مد نظر قرار می گیرد.

شرکت ، ساختار فرآیندهای تولید را به نحوی پایه ریزی کرده تا بتواند سریع و به موقع سفارشات را تولید و به مشتری تحویل دهد. در همین راستا نیز آمادگی دارد تا در صورت لزوم قوانین و مقررات خاصی وضع نماید . بررسی عملکرد شرکت دراین زمینه و در طول سالها فعالیت نشان از موفقیت آن دارد.

تمامی محصولات  Pan Acoustics  ساخت کشور آلمان هستند.

این شرکت محصولات را پس از ساخت ، تحت تست 100% سوختگی قرار می‌دهد بدین معنی که پیش از تحویل کالا آزمایشهای گوناگون کیفی بر روی محصول انجام می شود تا محصولات معیوب احتمالی شناسایی و جدا شوند. بدیهی است مشتری حق دارد محصولات سالم و آماده بکار را تحویل گیرد و از عملکرد آنها لذت ببرد. کلیه قطعات بکار رفته در یک محصول هماهنگی و انطباق لازم را جهت کسب بهترین عملکرد دارا می باشند بطوریکه در فرآیند توسعه ، عملکرد ، اندازه ، وزن ، دوام و کیفیت محصولات بصورت دقیق کنترل می‌شود.

 

Comments are closed